AKG C 1000S MK4

Kondenzátorový mikrofon   AKG C 1000 čtvrté generace v tmavě šedé, matné úpravě. Jeden z nejpopulárnějších mikrofonů pro studiové i live použití. Tento mikrofon patří k...
5 062 Kč
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Do 2 týdnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma93 % • 3 321recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Info v obchoduZdarma96 % • 1 668recenzíDalší informace

200 Ohm
320 g

Cenově dostupný kvalitní kondenzátor

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

Výrobek koupen na základě věrohodnosti popisu v nabídce.
    Nádherné provedení, netradiční tvar.
    I když jsme jej ještě nezkoušeli, věříme, že jsme neudělali chybu; preventivně koupen dvakrát...
    Cena sice nevypovídá nic o kvalitě, ale budou mít šanci se obhájit; snad nás budou reprezentovat na "kytičku".
    Přikoupíme k nim další AKG, a to pro zpěv atd.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• o kvalitě netřeba psát AKG je slušný mic.
    • Starší verze měla 9V baterii bylo to lepší než dvě tužkové. Navíc mi praskl držák 1,5V baterky v mistě u mikrofonu je tam dost slabý plast! Slepil jsem to. Zatím drží, ale začal jsem používat phantomové napajení z mixu. Ještě umistěni 9V baterie ve starém mikrofonu bylo v těle a ne u mikrofonu a to bylo lepší z důvodu, že při rozšoubování někdy spadne mikrofon z gumičky ve ktere ma lůžko a zůstane viset na kablících.

za ty penize je to slušný mikrofon na to naše zpívání :-)

Dle umístění
Výstupní impedance
200 Ohm
320 g

Kondenzátorový mikrofon

AKG C 1000 čtvrté generace v tmavě šedé, matné úpravě.

Jeden z nejpopulárnějších mikrofonů pro studiové i live použití.

Tento mikrofon patří k nejoblíbenějším univerzálním mikrofonům. Použitelný na snímání akustických nástrojů, kytarových aparatur, činelů, sborů, ale i pro mluvené slovo a zpěv.

AKG C 1000 je kondenzátorový mikrofon a kardioidní charakteristikou, kterou je možno "zúžit" přiloženým konvertorem na superkardioidu. Napájení 2x baterie AA, nebo phantom.

Možnosti nastavení:

Přepínatelný útlum 10dB

Přepínatelný filtr horní propusti

Vypínač s kontrolní ledkou

Balení obsahuje: protivětrná ochrana držák mikrofonu mechanický zesilovač středových frekvencí konvertor směrové charakteristiky kardioida/superkardioida koženkový obal

General

Net Weight 320 g

Length 229 mm

Height 34 mm

Diameter 34 mm

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Cenově dostupný kvalitní kondenzátor

• , zakoupeno v ŠRAMUS.CZ

Výrobek koupen na základě věrohodnosti popisu v nabídce.
    Nádherné provedení, netradiční tvar.
    Přikoupíme k nim další AKG, a to pro zpěv atd.

• , zakoupeno v Profi-dj.cz

• o kvalitě netřeba psát AKG je slušný mic.

za ty penize je to slušný mikrofon na to naše zpívání :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Hudební Svět

Zatim jeste neotestovano

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Velmi univerzální mikrofon, velká škála možností použití
    • V této cenové kategorii nemohu nic vytknout

Vynikající poměr cena/výkon. Mikrofon jsem použil live na cajon, jako OVH k bicí soupravě a ke snímání kytarového komba a se vším se výborně vypořádal. Vyzkoušeno ve studiu na beatbox a také velmi věrný přednes. Za tuto cenu neuvěřitelně všestranný a robustní pomocník s výborným příslušenstvím!

• , zakoupeno v MUSIC CITY

Splňuje

Spokojenost.

• , zakoupeno v AZN.CZ

• nízký šum
    • poměr cena/výkon vynikající mikrofon
    • zatím nic

Výborný mikrofon vzhledem k jeho nízké ceně

• , zakoupeno v Kytary.cz

Mám s ním dlouholeté pozitivní zkušennosti a vlastním několik kusů. Nikdy žádný problém.