AKG Drum Set Session 1

9 348 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Profi-dj.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 4 398 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma40 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 650 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma87 % • 553 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma98 % • 1 973 recenzíDalší informace

Použítí mikrofonu
nástrojový
Připojení
XLR

• fungujou tak jak mají
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Za danou cenu vynikající zvuk, zkoušel jsem je i na studiové nahrávání a v testu u mě prošli.
    • mají vyvážený zvuk a jsou ze série Preception Live - určitě doporučuji

- nic nemám

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

Vynikající mikrofony ze série Preception Live, vyborné frekvenční rozpětí, jsou určeny i pro studiové nahravání, což mě velice překvapilo. Za ty peníze bezkonkureční nákup. Spokojenost - doporučuji.

Použítí mikrofonu
nástrojový
Připojení
XLR

Sada mikrofonů pro bicí Drum Set Session I je výkonný mikrofonní set vhodný pro ozvučení bicích, který obsahuje veškeré mikrofony, které k tomuto účelu budete potřebovat. Za vynaložené peníze dostanete v tomto případě velmi kvalitní vybavení. Set obsahuje sedm mikrofonů (Preception Live série) s příslušnými držáky pro stojany. Lze pomocí nich nasnímat celou bicí soupravu, jednotlivé mikrofony však můžete používat i ke zvučení kytarových a basových aparátů a dalších nástrojů. Všechny mikrofony jsou kovové s pevnou ochrannou síťkou. Dodávaný kufr zajistí bezpečný transport celého setu. Sada obsahuje dynamický mikrofon P2 pro snímání basového bubnu nebo basových aparátů, dvě kondenzátorové „tužky“ pro snímání overheadů, případně akustických kytar a dalších nástrojů a čtyři dynamické nástrojové mikrofony pro sejmutí zvuku jednotlivých bicích nebo kytarových aparátů. Technické údaje:• Sada mikrofonů pro ozvučení bicích a dalších nástrojů• Charakteristika: kardioda• Materiál: kov

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 3 359 recenzíDalší informace

• fungujou tak jak mají
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• mají vyvážený zvuk a jsou ze série Preception Live - určitě doporučuji

- nic nemám

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v AUDIOTEK MEGASTORE

• Velmi dobrý frekvenční rozsah, patrný zejména při razantnějších úderech svou výslednou čitelností a barvou.
    • Chybí redukce na mikrofonní držáky

Za relativně příznivou cenu lze touto sadou mikrofonů docílit překvapivě kvalitního výsledku. Doporučuji zejména pro domácí studiovou tvorbu.

• , zakoupeno v AUDIOTEK MEGASTORE

• Dobry vykon, slusna cens