Recenze Audio-Technica AT 2020

• Držák na stojan
  • Pouzdro na uschování
  • Kvalitní provedení
  • Elegantní a jednoduchý vzhled
  • K mikrofonu nedojde kabel, nutno dokoupit
  • Nutno dokoupit popfilter

Mikrofon je kondezátorový tedy není do klasického USB. Velmi kvalitní zvuk, platí zde tedy cena/výkon. Jediná nevýhoda je že si musíte k mikrofonu dokoupit kabel a i popfilter, na tzv. “Pop” zvuk je velmi citlivý. Ale pokud chcete na začátek postačí přes mikrofon převléct ponožku :-)

Ověřený zákazník Kytary.cz

Vojtěch Svatý

Přidáno: 17. října 2016

Zakoupeno v Kytary.cz

• super zvuk
  • vyborna cena/výkon
  • snadná manipulace
  • zatim jsem nic neobjevil

tento mikrofon jsem si vybral podle referencí na internetu, kde je ma mnohých stránkách prezentován jako nejlepší mikrofon poměr cena/výkon
zvuk nabírá velmi dobře čistě a bez zkreslení.
mikrofon se používá snadno, držák na něj se velmi snadno používá a i díky němu je manipulace a nastavování mikrofonu velmi snadná
určitě bych doporučil nákup pro kohokoliv kdo chce mít dobrý mikrofon ve svém domácím studiu za velmi dobrou cenu.
toto je můj prví kondezátorový mikrofon, ale pracuji v dabingovém studiu a mám s čím srovnávat.
Rozhodně bych zařadil tento mikrofon mezi levnější.
Mikrofon zároveň vypadá velmi bytelně (na kondezátorový).
Použití bych jasně viděl jen do studia. Na zpěv na pódiu je moc citlivý.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz

Martin

Přidáno: 13. července 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Užasně čistý zvuk, kovový korpus mikrofonu,

Je to opravdu užasný mikrofon za tuto cenu. Koupil jsem ho na zpěv a na snímání akustické kytary. Zatím se zdá být super. Pokud se rozhodujete, doporučuji tento mikrofon.

Fast Technology

Fast Technology

Přidáno: 23. ledna 2014

Rozbalení a Recenze Mikrofonu Audio-Technika AT2020USB!

Mám kvalitní zvuk rád. K tomu abych ho měl ale nestačí jen dobré reproduktory - daleko důležitější je mikrofon. Ať už patříte do jakékoliv oblasti pracující se zvukem, v tomto videu Vám představím tento skvělý mikrofon.

Auna MIC-900B

Auna MIC-900B