Recenze Blue Microphones Yeti

Mikrofon pracuje dobře.Konečně nemusim řešit problém se šuměním a mohu se v klidu věnovat nahrávání bez vnějšího vlivu.Mikrofon mohu bez obav doporučit. Zobrazit celou recenzi

Ověřené recenze Blue Microphones Yeti

Přidáno: 12. května 2016

Zakoupeno v MUZIKER.cz

nahrává velmi pěkně a je to macek :)

www.youtube.com

Přidáno: 3. října 2015

Blue Yeti - YouTube

Skvělá recenze

Přidáno: 8. května 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Podle mě je to nejlepší mikrofon do 5000,-. USB mikrofon který má 4 mody pro nahrávání: Stereo, biderectional, omidirectional, cardioid. Vlastní vstup na jack 3,5mm pro sluchátka ( možnost přímého monitoringu nahrávaného zvuku + je zde potenciometr na ovládání zvuku ), dále je zde potenciometr na zesílení mikrofonu a tlačítko mute na vypnutí mikrofonu které má červenou notifikační led diodu. Dále je mikrofon velice dobře zpracovaný, bytelný, má unikátní vzhled tak jako všechny mikrofony od Blue microphones, a je dodáván s velice bytelným stojanem pro nahrávání u PC ( nikde nepřekáží, je těžký, mikrofon je dostatečně vysoko, nemusí být ničím vypodložen, má protiskluzové molitany a stojan se dá odmontovat: je možnost přimontovat mikrofon na běžný stojan co se používá ve studiích nebo v rádiích ). Samotná kvalita nahrávacího audia je neskutečně dobrá
  • Oproti ostatním mikrofonům typu USB tento mikrofon nemá úchyt pro mikrofonní stojan který je regulovatelný ale má zabudovaný závit ve spodní straně mikrofonu, takže pokud se rozhodnete použít mikrofonní stojan tak jako já, nebude možné si nastavit pozici ve které se má mikrofon nacházet, při koupi stolního ramene pro mikrofon se tento problém vyřeší ( má vlastní regulovatelný uchycení mikrofonu ) ale je dražší a za další shock mount pro tento mikrofon se mi zdá zbytečně až moc drahý.

Za cenu za kterou se tento mikrofon prodává máte univerzální multifunkční usb mikrofon se kterým se dají nahrávat nástroje, zpěv, mluvené slovo atd.

Petr

Přidáno: 29. dubna 2015

• různé režimy nahrávání
  • výstup na sluchátka bez zpoždění
  • USB
  • celkem kvalitní nahrávky
  • super stojánek
  • chytá dost šumu na pozadí
  • ty plastové knoflíky jsou opravdu na nic, podle mě nic nevydrží

Za ty prachy celkem dobrý mikrofon. Akorát jsem u takhle dobře provedeného mikrofonu nepochopil ta plastová tlačítka...

Grim

Přidáno: 18. dubna 2015

(Upraveno 18. dubna 2015)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Velmi kvalitní mikrofon, za skvělou cenu, ať už natáčíte videa na YouTube, streamujete, zpíváte, nebo chcete nahrávat zvuk z jakéhokoli hudebního nástroje. Jsou zde čtyři možnosti jak bude mikrofon snímat zvuky, takže se dá použít v podstatě na cokoli a díky výstupu na sluchátka se nejen uslyšíte, ale dokonce můžete mikrofon připojit i ke kaměře přes jack, ovšem mikrofon pořád musí být připojen přes usb do pc. Je zde také nastavení hlasitosti jak samotného mikrofonu, tak i sluchátek.
  • Co jedineho snad jsem na mikrofonu zpozoroval že je špatně, tak stojánek. Ovšem záleží, jak budete mikrofon využívat, ale pro natáčení videí, je třeba koupit shockstand, nebo rameno. Přes stojánek na kterém je mikrofon se totiž přenáší vibrace např. Z klávesnice a je to pak následně slyšet v natočeném videu. Tady pak je jen nevýhoda, že je do toho třeba dát zase další peníze, ale to je této době snad u všeho...

Celkově je tedy mikrofon úžasný, krom toho stojánku na něm nemůžu najít jedinou chybičku, za což jsem rád, původně jsem totiž chtěl Snowball Ice, také od Blue Microphones, ale vidím, že připlatit si těch pár peněz byl dobrý nápad :-)

KOMÍNY PECHLÁT s.r.o.

Přidáno: 9. ledna 2015

• Čistý zvuk
  • Různé druhy snímání okolního zvuku
  • Napojení sluchátek (bez zpoždění)
  • Regulace hlasitosti sluchátek

Hodně dobrý produkt, který vás určitě nezklame.

Přidáno: 5. ledna 2015

• Výborná kvalita i funkčnost

doporučuji všem.

Jan Novák

Přidáno: 20. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Dokonalé snímání hlasu.
  • Volba režimů.

Jeden z nejlepších mikrofonů na trhu. Jsem z něho absolutně nadšený a dále doporučuji.

Marcus

Přidáno: 24. listopadu 2013

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• zvuk,kvalita,4 mody nastavení,pohodlné nastavení mikrofonu,hlasitost,potlačuje šum.
  • váha mikrofonu,člověk nesmí být příliš blízko mikrofonu,ale na to se dá časem zvyknout.

Standa_CZ

Standa_CZ

Přidáno: 9. prosince 2015

►Unboxing - YouTube

unboxing blue yeti for video teamcz

Rode NT-USB

Rode NT-USB