LEWITZ C120USB SET

Připojení
USB

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Po letech experimentování s mikrofony nižší třídy jsem pochopil, že tento mikrofon bude pro mě dobrou volbou a proto mě nezklamal.
    • Nevím sice čím to je, ale asi člověk musí mít mikrofon hodně u pusy, any nemusel při editu videa vytahovat zvuk nebo je to nějakým nastavením o kterém nevím? Možná je to však mojí neznalostí použití studiového mikrofonu.

Ve výsledku jsem velmi spokojený, protože mě zbavil naprosto a dokonale onoho nepříjemného šumění klasických mikrofonů nižší třídy. Jsem maximálně spokojený.

Připojení
USB

SET s příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Příslušenství a spotřební materiál budete i tak dříve či později potřebovat. Pokud si jej vyberete hned, můžete ušetřit spoustu peněz a také ušetříte čas. Už to nebudete muset řešit později. Navíc máte jistotu, že uvedené příslušenství v rámci tohoto SETU je pro konkrétní nástroj vhodné.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz