Neven SF-666

Vysoce kvalitní mikrofon Neven SF-666 určený pro internetovém telefonování, zaznamenávání hlasu, hraní online her či v mnoha programech ovládaných hlasem.    Hlavní...
Doporučená nabídka Neven

• Čistý a nádherný zvuk
    • Není moc velký... je tak akorád
    • Trojnožka v balení
    • pro mě krátký kabel

Mikrofon jsem si vybrál kvůli ceně a hlavně kvůli značce o které jsem nikdy dřív neslyšel :D tak jsem si řekl no co skusím ho :) a neudělal jsem chybu mikrofon je parádní zamiloval jsem se do něj :D krásný a čistý zvuk bez šumu za cca 500kč no nádher. Málo peněz za hodně muziky. Můžu jen doporučit

Použítí mikrofonu

Volitelný úhel sklonu 1,8 m kabel

• Typ: kondenzátorový
  • Frekvenční rozsah: 50Hz - 16KHz
  • Impedance: ≤ 2.2K Ohm
  • Citlivost: -55dB (± 2dB)
  • Připojení: 3,5 mm jack
  • S/N ratio: ≤ 36dB
  • Hmotnost: 14 g
  • Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8, Mac OS, Linux

Stojánek zajistí stabilní pozici na vašem pracovním stole, navíc nastavitelný úhel usnadňuje přizpůsobení každému uživateli.

POZNÁMKA

Tento mikrofon možná nebude fungovat u některých PC s kompozitním audio jackem (se 4 póly), jako je Lenovo. V takovém případě je třeba použít speciální audio kabel. Můžete jej koupit zde:

Redukce/rozdvojka 4pólový jack3,5(M) -> 2x jack 3,5(F), 15cm

Dalším a vhodnějším řešením je externí USB zvuková karta. Externí zvukové karty poskytují lepší kvalitu a více možností (zesílení, potlačení hluku, efekty atd.). Můžeme doporučit model:

CM6206 - externí 5.1 kanálová zvuková karta pro USB rozhraní

• malá velikost
    • trojnožka v balení
    • délka kabelu
    • adaptér usb (pro zapojení sluchátek)
    • kvalita nahraného zvuku
    • je potřeba nahrávat opravdu zblízka, aby byl zvuk zachycený
    • tragické množství šumu

Mikrofon příšerné kvality. Poměr cena/výkon absolutně nedostačující, mikrofon není vhodný ani na skypové hovory, natož pokud by s ním někdo nedejbože chtěl nahrávat voiceover nebo zvukovou stopu.

• -Kvalitní zvuk
    • -Dlouhý kabel
    • -Stojánek
    • -Cena
    • -Design
    • -Barva
    • jen ta cedulka na které je napsáno Condenser
    • microphone sf-666

Je to opravdu dobrý mikrofon supr zvuk jak rode a nejlepší je design doporučuji bílou variantu černá je nic moc a zlatá je přeplácaná používaá se skvěle na skype skvělí zvuk kupte si ho také je malý ( ͡° ͜ʖ ͡° ) a uskladný tak proto dávám ***** nejlepší co jsem si mohl koupit

• , zakoupeno v Neven

• Mikrofon je velmi kvalitní