OMNITRONIC M-22

Délka
290 mm

• zatím ho mám krátce, celkem slušný
  • , zakoupeno v Fajn-zvuk.cz

Pro moje rodinné a příležitostné disco-hrátky plně vyhovuje, spokojenost. Vřele doporučuji. S nákupem jsem spokojený.

• , zakoupeno v POPRON.cz

Kvalitní výrobek za přiměřenou cenu. Pro účely pro které jej využívám je vyhovující a to jsou videoreportáže. Jedinou nevýhodou je to že je potřeba přidávat redukci na jack na 3,5

Dle umístění
600 Ohm
300 g
Délka
290 mm

Dynamický mikrofon pro universální použití vhodný pro snímání řeči a zpěvu v klubech nebo pro karaoke. Frekvenční rozsah 50 - 13 kHz, impedance 500 Ohm. Ideální mikrofon vhodný jak na Live party, tak pro moderování. Zabudovaný 3 m přívodní kabel s konektorem Jack 6,3 mm, hmotnost 250 g. Mikrofon je vybaven praktickým vypínačem On/Off.

• Frekfenční rozsah: 80 - 12 000 Hz
  • Impedance: 600 Ohm