PRODIPE TT1

1 425 Kč
Garantovaný nákup z all4sound.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 19 367 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDoplňkové služby72 Kč90 % • 593 recenzíDalší informace

Výstupní impedance
600 Ohm
350 g

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Porovnával jsem tento mikrofon s mikrofonem Shure SM 58, kdy jsem použil stejných korekcí na mix. pultu. Prodipe je mnohem citlivější, takže jsem musel stáhnout šavli, protože zvuk byl dosti hlasitý.Je i více směrovější, takže má menší náchylnost ke zpětné vazbě. Mikrofon je více basovější než Shure, vynikne jak va středech a výškách a celkový zvuk je plnější než má Shure.
    • Mikrofon je pokryt jakousi tenkou vrstvou nějakého gumového materiálu, který sice v ruce neklouže, ale mám obavu, že při častém zasouvání mikrofonu do držáku se tato vrstva odře. Mikrofon jsem ale pořídil k videokameře, kde bude držen pouze v ruce.
    • Zasloužil by nějaký pevnější transportní obal i silnější transportní pouzdro.

Uvažuji nad koupí ještě jednoho tohoto mikrofonu, který bude použit jen pro zpěv při živém vystoupení, protože mi opravdu sedí více než-li Shure SM 58, při takřka třetinové ceně. Navíc je i vzhledové velmi atraktivní s robustním tělem a tvarem připomíná i věhlasné mikrofony Sennheiser.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Z mikrofonu "jde" dobrý a čistý zvuk. Za tu cenu doporučuji. Samozřejmě jsou i lepší a dražší, ale pro začátečníka, či mírně prokročilého postačí.
    • Zatím jsem žádné nenašel, snad jen, že výrobek je odeslán pouze v plastové krabičce a k němu je přibalen látkový obal. Někteří jiný výrobci k jiným mikrofonům dávají ochranné obaly-např. plastové krabičky.

Mohu doporučit.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Velice pěkné zpracování, příjemný zvuk a slušné potlačení vazby.

Za ty prachy na tancovačky úplně ve zlatě.

Dle umístění
úzce směrová
Výstupní impedance
600 Ohm
350 g

Dynamický mikrofon PRODIPE TT1 LUDOVIC LANEN TT1 je dynamický mikrofon, který Prodipe vytvořil spolu s francouzským „mistrem zvuku“ Ludovicem Lanenem. Výsledkem je mikrofon, který za dostupnou cenu nabízí opravdu vysokou zvukovou kvalitu. Jde tedy o dynamický mikrofon, jehož vložka nabízí kardioidní směrovou charakteristiku. Jeho citlivost je přibližně -49 dB, frekvenční rozsah odpovídá 50 – 15 000 Hertzům a výstupní impedance 600 Ohmům. Výhodami tohoto modelu je vyváženost v celém frekvenčním spektru a pom

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Zasloužil by nějaký pevnější transportní obal i silnější transportní pouzdro.

Mohu doporučit.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Velice pěkné zpracování, příjemný zvuk a slušné potlačení vazby.

Za ty prachy na tancovačky úplně ve zlatě.

• lehký
    • pevné tělo
    • použitelný i u náročnějšího nahrávání
    • kvalitně zpracovaný
    • za tu cenu zlatý

Pro začínajíci nebo pokročilé je tenhle mikrofon jako na míru stvořený.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• Zvukově perfektní mikrofon. Nevím jak na měřákách ale na poslech skutečně vynikající. Při porovnání s bayern dynamic se tento mikrofon jevil skutečně lepší a to i bezdrátová verze TT1 UHF.
    • ?

Za ty prachy to prostě nemá chybu.

• , zakoupeno v Kytary.cz

• citlivost, provedení, cena celkově mile překvapil

všem doporučuji