Samson Meteorite

1 090 Kč
Doporučená nabídka MUSIC CITY

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč95 % • 4 398 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč87 % • 553 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta60 Kč98 % • 1 973 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč96 % • 3 359 recenzíDalší informace

Doporučuji.

• Nízká cena
    • USB připojení
    • Magnetická podložka
    • Nižší kvalita zvuku (Bit Rate - 16bit)
    • Velmi krátký UBS kabel
    • USB nejde odpojit od mikrofonu
    • Bez POP filtru je k ničemu

Tento mikrofon jsem pořizoval kvůli jeho nízké ceně a USB připojení. Kupoval jsem ho dost narychlo, neboť jsem potřeboval levnou náhradu za můj poškozený AKG P120 USB.

Bez POP filtru je mikrofon téměř nepoužitelný. Pokud si ovšem vyhrajete s nastavením, vyladíte vzdálenost z jaké mluvit a použijete POP filtr, výsledek je překvapivě velmi dobrý, ale s výše zmiňovaným AKG P120 se srovnávat nemůže.

Mikrofon je vhodný pro podcasty a talk, ale pokud máte v úmyslu přes něj nahrávat zpěv, tak na to rovnou zapomeňte.

Pro nenáročné uživatele, kteří mají hluboko do kapsy, mikrofon doporučuji. Ovšem pokud vyžadujete kvalitní a čistý zvuk poohlédněte se raději po něčem jiném.

Rozdělení dle snímání
kondenzátorové
Připojení
USB

USB kondenzátorový mikrofon Velmi kompaktní USB kondenzátorový mikrofon vhodný pro video hovory, live streamy, tvůrce podcastů a Youtubery. Uvnitř odolné konstrukce se nachází duální mikrofonní kapsle s kardioidní směrovou charakteristikou pro krystalicky čistý zvuk bez okolních ruchů. Mikrofon jistě využijí i hudebníci pro zvukový záznam svých nových nápadů. Součástí balení je magnetický stojánek s integrovaným USB kabelem.

• Velikost,vzhled.
    • Nic.

Doporučuji.

• Nízká cena
    • USB připojení
    • Magnetická podložka
    • Nižší kvalita zvuku (Bit Rate - 16bit)
    • Velmi krátký UBS kabel
    • USB nejde odpojit od mikrofonu