Skytec STWM722

jack

• , zakoupeno v Shop4djs.com

• Dosah
    • Kvalita

Poměr cena/výkon dobrý. Sám jsem čekal míň ale docela mě překvapil dosah a kvalita. Nekupoval jsem to na nějaké velké využití, ale možná by se to dalo použít.. Za mě tedy 100 procent a nemám co vytknout. Poměr cena/výkon úplně bombový

• , zakoupeno v Ok4Music

opět mě byl doporučen majitelem a jsem spokojen

Použítí mikrofonu
ruční
Připojení
jack

Bezdrátový mikrofonní set Skytec STWM722,UHF ruční mikrofon

SkytecSTWM722 je mikrofonní systém, který perfektně poslouží poloprofesionálníuživatelům bez toho, aniž by museli natahovat kabely.

Díky velkému výkonu můžete zařízení Skytec STWM722 použít kdekoliv, např. navelkých pódiích, v sálech, sportovních akcích, aulách, konferenčníchmístnostech a pod.

Headset využijí např. animátoři nebo moderátoři zatímco druhý mikrofon se hodízejména na akce, kde se zpívá.

Jack výstup nebo XLR výstup Vám zajistí úplnou flexibilitu spojení.Prostřednictvím nich připojíte k bezdrátovému mikrofonnímu setu např. mixážnípulty nebo PA zesilovače.

Oba UHF mikrofony mají dlouhou výdrž díky bateriím, takže se můžete nerušeněvěnovat svým činnostem.    Detaily o produktu

Top vlastnosti:

• Bezdrátovýmikrofonní set s přijímací stanicí, UHF ručním mikrofonem a UHF headsetem
  • Velké přenosové vzdálenosti
  • Samostatně nastavitelná hlasitost mikrofonu
  • XLR výstup a jack výstup
  • Mikrofonní technika specializovaná na zpívání a vyprávění
  • Dlouhá výdrž mikrofonů
  • Ergonomicky tvarovaný mikrofon

Detaily produktu:

• Porty:1 x 6,3 mm jack výstup, 1 x XLR výstup
  • Spektrum vysílání: UHF (807.396 MHz a 818.496 MHz)
  • Pevně ??zabudované antény na přijímací stanici
  • LED metr