Zalman ZM-MIC1

• Nízká cena
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Celkem kvalitní mikrofon
    • Klip na kabely není dobře vyřešen, mikrofon se těžko uchycuje

Vzhledem k ceně doporučuji.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Kvalita zvuku, na mikrofon za cenu oběda slušná
    • Kvalita, kabel se pravděpodobně rozpadne, plastový clip taky.

Skvělý mikrofon jako rychlovka aby jste nezněli jako na letišti.

Rozdělení dle snímání
jiné
Napájecí napětí
30 g

Praktický mikrofon ZALMAN ZM-MIC1, který díky trojici miniklipů jde připnout kamkoliv a poskytuje tak svému uživateli potřebný komfort a volné ruce pro práci. Mikrofon je velmi citlivý a díky pokročilé redukci šumu bude Vaše mluvené slovo vždy velmi dobře slyšitelné a zřetelné.

Specifikace:

• Model: ZM-MIC1
  • Impendance: 2.2 Ohmu (max.)
  • Napájení: 2 V DC
  • Spotřeba: 0.5 mA (max.)
  • Citlivost: -40 dB
  • Odstup signál-šum:> 58 dB

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v LAN-SHOP.cz

• Nízká cena

• Nejkvalitnější mikrofon v této cenové kategorii
    • Dlouhý kabel
    • Dobře drží na kabelu od sluchátek + kabel mikrofonu lze přichytit ke kabelu sluchátek
    • Pouze pokud máte příliš tenký kabel u sluchátek nepůjde přichytit
    • Jinak žádná za tuto cenu

• Vyplatí se připlatit pokud nechcete každé dva měsíce kupovat nový mikrofon... Po této době začal šumět a musel jsem stejně pořídit nový.
  • , zakoupeno v ALFA.cz

• Celkem kvalitní mikrofon
    • Klip na kabely není dobře vyřešen, mikrofon se těžko uchycuje

Vzhledem k ceně doporučuji.

• , zakoupeno v Mironet.cz

• Kvalita zvuku, na mikrofon za cenu oběda slušná
    • Kvalita, kabel se pravděpodobně rozpadne, plastový clip taky.

Skvělý mikrofon jako rychlovka aby jste nezněli jako na letišti.

• Za málo peněz - překvapivě - hodně muziky.
    • Délka kabelu 3 metry potěšila.
    • Nic.

Koupil jsem si to k ozvučení videí z fotoaparátu Canon. Vestavěný mikrofon je sice dobrý a citlivý, ale venku ve větru je tam hodně pazvuků a navíc je slyšet ostření fotoaparátu.

Použitím tohoto jednoduchého a levného mikrofonu moje problémy zmizely. Kvalita záznamu je slušná.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Je celkem malý
    • Dluhý kabel
    • Občas se mi stávalo (po zhruba měsíci) že začal šumět a musel jsem používat jiný
    • Velký úchyt ( musel jsem ho "připínat" na tričko aby držel)

Potřeboval jsem mikrofon a neměl jsem moc peněz, tak jsem zkusil tenhle. Jestliže ho budete brát jako jednorázový nebo jenom občas na chvilku mluvení tak bude dobrý, ale když ho používáte každý den, není moc praktický

• , zakoupeno v Comfor.cz

• Kvalita zvuku
    • Zalman
    • Dlouhý kabel (pro někoho výhoda)
    • Dlouhý kabel (pro mě nevýhoda)
    • Musíte si to přilepit vlastní páskou, jinak to na stole vůbec nedrží

• šumí

šumí, na skypu si na mě lidi stěžují, že je bolí hlava, musím koupit jiný